yhteystiedot dryice finland

Jäätilaukset:
tilaukset@dryice.fi
040 568 3838

Yhteyshenkilöt

Helsinki:
Lauri Soratie, toimitusjohtaja
050 512 7447
lauri.soratie@dryice.fi

Jaakko Soratie
050 597 7030
jaakko.soratie@dryice.fi

Helsinki:
Jukka-Pekka Wollsten
050 5166 322
jukka-pekka.wollsten@dryice.fi

Sipoo
John Weckström
050 512 1222
john.weckstrom@dryice.fi

Staffan Sundman
0400 806 469
staffan.sundman@dryice.fi

Tampere:
Samu Hiltunen
040 773 6277
samu.hiltunen@dryice.fi

Vaasa:
Dennis Lundell
050 339 9400
dennis.lundell@dryice.fi

Hans Wickström
050 911 7622
hans.wickstrom@dryice.fi

Turku:
Lauri Heino
050 4757 533
lauri.heino@dryice.fi

Kouvola:
Johannes Lehtinen
050 4769 390
johannes.lehtinen@dryice.fi

Jari Lavonen
0400 400 474
jari.lavonen@dryice.fi

Jyväskylä:
Lauri Kinnunen
0400 667 614
lauri.kinnunen@dryice.fi

Henri Kaipio
045 330 3559
henri.kaipio@dryice.fi

Rauma:
Lauri Heino
050 4757 533
lauri.heino@dryice.fi

Kankaanpää:
Miikka Mäntykorpi
050 368 0777
miikka.mantykorpi@dryice.fi

Mika Lahtinen
050 543 3032
mika.lahtinen@dryice.fi

Mikkeli:
Jari Järvikukko
040 537 3887
jari.jarvikukko@dryice.fi

Kuopio:
Joni Nuutinen
0400 980 439
joni.nuutinen@dryice.fi

Kajaani:
Antti Krekilä
044 970 6307
antti.krekila@dryice.fi

Oulu
Antti Krekilä
044 970 6307
antti.krekila@dryice.fi

Joni Hiltula
044 979 1895
joni.hiltula@dryice.fi

Rovaniemi & Kemijärvi:
Jarkko Karjalainen
040 967 5614
jarkko.karjalainen@dryice.fi

Ahvenanmaa:
Hans Wickström
050 911 7622
hans.wickstrom@dryice.fi

Tuotantolaitosten yhteystiedot

Kouvola
Dry Ice Finland
Pirkkolankatu 6
45130 KOUVOLA

Oulu
Dry Ice Finland
Hiltusentie 23
90620 OULU

Asiakaspalvelu

Anne Soratie
040 568 3838
anne.soratie@dryice.fi

Posti-ja laskutusosoitteet

Postiosoite:
Dry Ice Finland
Valokaari 10
00750 Helsinki

Paperilaskut:
Pirkkolankatu 6
45130 Kouvola

Laskutusosoite:
Verkkolaskuosoite: 003726141338
Operaattori: Maventa Oy
Välittäjätunnus: 003721291126

info@dryice.fi

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa. Laskutustiedot